Ерік-вікінг

комедія, фентезі, 1989

 • Період прокату фільму:

  28.05.2018

 • Дубляж:

  російський

 • Назва мовою оригіналу:

  Erik the Viking

 • Країна:

  Великобританія, Швеція

 • Тривалість:

  1 година 56 хвилин

Режиссер: Т. Джонс

Дія фільму розгортається за часів, що передували Рагнарека: брат підняв руку на брата, всю землю огорнула королева Зима і вовк Фенрір ось-ось проковтне Сонце. Головний герой картини - молодий вікінг Ерік (Тім Роббінс), який починає розуміти, що життя - це не тільки насильство і грабіж. Сумніви в правильності прийнятого серед вікінгів способу життя починають долати Еріка, коли він закохується в Хельгу - дівчину, випадково вбиту ним під час звичайного загарбницького походу. Вражений її смертю, він вирішує покласти кінець Рагнарок.

Ерік збирає загін, з яким планує дістатися до країни Хай-Бразил, де йому треба знайти ріг «Громовержець» і тричі в нього протрубити. Перший звук роги повинен перенести Еріка і його команду в Асгард, другий - розбудити сплячих богів, а третій - повернути героїв додому.

Локі, помічник коваля, розуміє що закінчення Рагнарека зробить непотрібними вироблене їм зброю, тому що люди перестануть вбивати один одного. Локі підмовляє свого господаря, коваля Кейтеля перешкодити Еріку в поході. Сам же відправляється до відомого своєю жорстокістю конунга на ім'я Хальвдан Чорний (Джон Кліз), якого також переконує в необхідності вбити Еріка і не допустити закінчення Рагнарека (крім того, загибель Кейтеля зробить Локі єдиним ковалем в селі).

Купити квиток Повідомити про вихід у прокат

Щоб придбати квитки в кінотеатр, натисніть на час сеансу
28 травня, пн
Кінопалац Копернік: 19:00

Новости от KINOafisha.ua

Загрузка...

Виберіть кінотеатр