Моє дитинство

драма, 2017

 • Період прокату фільму:

  22.02.2018

 • Дубляж:

  українська

 • Назва мовою оригіналу:

  Моє дитинство

 • Країна:

  Україна, Італія, Грузія

 • Тривалість:

  1 година 25 хвилин

Режиссер: Ірина Правило

«Моє дитинство» - міжнародний кінопроект, що об’єднав три короткометражні ігрові фільми - "Кров", "Мужицький ангел" та "Мій університет", зняті в Україні, Грузії та Італії. 

Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, НодараДумбадзе та Ніно Палумбо. Разом вони творять кінотриптих, присвячений Хлопчику в різні вікові періоди. Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років. Різні країни, різні культури, різні обставини, але одне дитинство.

 

КРОВ / позачасове

за мотивами оповідання Нодара Думбадзе

 

Ця історія про незбагненну силу крові, про її поклик... Головний герой, 11-річний хлопчик Нодар, втрачає батьків і постає перед  вибором – жити з бабусею (матір’ю мами)  або з дідусем (батьком тата). Конфлікт щирих, справжніх, люблячих сердець розв’язується природнім шляхом. Шляхом взаємоповаги та захисту права вибору людини – дитини, яка дорослішає у нас на очах...

 

МУЖИЦЬКИЙ АНГЕЛ / позавікове

різдвяна історія

за мотивами оповідання Степана Васильченка

 

6-річний хлопчик Іванко чекає на диво.  Найбільше на світі він хоче, аби на Святвечір до куті на столі був мед, якого немає. Надворі повоєнний час, хлопчик живе лише з матір’ю(батько загинув при військових обставинах). Головний герой йде до церкви, де бачить ікону Мужицького ангела, біля якої — солодощі, пряники і мед... Хлопчик починає розмовляти з Мужицьким ангелом та просити «хоча б одного щербатого горнятка меду». Паралельно у фільмі присутня історія самого Мужицького ангела(анімація), який символізує образ всього людства.

 

МІЙ УНІВЕРСИТЕТ / безмежне

за мотивами оповідання Ніно Палумбо

 

 

Після Другої світової війни 15-річний Джованні переїжджає з сім’єю з Півдня Італії у маленьке тосканське селище. Хлопець читає "Божественну комедію" Данте Аліг'єрі. Цю книгу він успадкував від батька, який нещодавно загинув у бою. У намаганні зрозуміти глибинні змісти роботи відомого флорентійця, юнак вирушає у бібліотеку в старому замку. З цього відвідування розпочнеться його університет, а згодом хлопець відчує своє покликання - стати письменником. 


 
 
 

Купити квиток Повідомити про вихід у прокат

Щоб придбати квитки в кінотеатр, натисніть на час сеансу
22 лютого, чт
Кінопалац Копернік: 19:10
23 лютого, пт
Кінопалац Копернік: 19:00
24 лютого, сб
Кінопалац Копернік: 19:00
25 лютого, нд
Кінопалац Копернік: 19:00
26 лютого, пн
Кінопалац Копернік: 17:20
27 лютого, вт
Кінопалац Копернік: 19:00
28 лютого, ср
Кінопалац Копернік: 19:00

Новости от KINOafisha.ua

Загрузка...

Выберите кинотеатр