Сповідь небезпечної людини

драма, трилер, 2002

 • Період прокату фільму:

  16.11.2017

 • Дубляж:

  російський

 • Назва мовою оригіналу:

  Confessions of a Dangerous Mind

 • Країна:

  Німеччина, США

 • Тривалість:

  2 години 15 хвилин

Режиссер: Д. Клуні

Фільм Зізнання небезпечної людини - це дебютна режисерська робота американського актора Джорджа Клуні. Фільм знятий в 2002 році і за жанром є кримінальним трилером. Сюжет заснований на автобіографічному творі Чака Берріса, популярного телеведучого і сценариста. У кінострічці розповідається про життя автора, його творчому становленні в світі телевізійних шоу і подальшому кризі, через якого Чаку доводиться різко змінити сферу діяльності.

На початку сюжетної лінії актор Сем Рокуелл постає перед глядачами в образі відомого теледіяча Чака Берріса. Шоу, автором яких був Берріс, користуються величезною популярністю на американському ринку телеіндустрії. Але не завжди веде вдається домагатися бажаного успіху, і в підсумку його творіння виявляються в списку нерейтингових програм. В черговий кризовий період до Чаку надходить пропозиція змінити область діяльності і стати агентом ЦРУ. Зневірений чоловік погоджується на все, лише б знову відчути себе потрібним і корисним для суспільства, а також заради отримання хоч якогось прибутку від своєї роботи. Йому доводиться пройти жорстку фізичну підготовку на військовій базі, щоб оволодіти спеціальними навичками.

Незабаром, осягнувши небезпечне майстерність знищення «непотрібних» людей, Чак по вуха втягується в цю брудну діяльність. Як тепер складеться життя головного героя? Чи зможе він поєднати такі різні види діяльності?

Новости от KINOafisha.ua

Загрузка...

Выберите кинотеатр